IXFN36N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN36N100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFN36N100
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 1KV 36A SOT-227B
Foi de date: IXFN36N100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFN36N100
Număr parc IXFN36N100 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 1KV 36A SOT-227B Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1935 pcs Fișa cu date IXFN36N100.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 700W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 9200pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 380nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 1000V
descriere detaliata N-Channel 1000V 36A (Tc) 700W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)