IXFN240N15T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN240N15T2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFN240N15T2
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 150V 240A SOT227
Foi de date: IXFN240N15T2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFN240N15T2
Număr parc IXFN240N15T2 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 150V 240A SOT227 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3658 pcs Fișa cu date IXFN240N15T2.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie GigaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.2 mOhm @ 60A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 830W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 32000pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 460nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 150V descriere detaliata N-Channel 150V 240A (Tc) 830W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)