IXFK44N60
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK44N60 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFK44N60
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 44A TO-264AA
Foi de date: IXFK44N60.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFK44N60
Număr parc IXFK44N60 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 44A TO-264AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3670 pcs Fișa cu date IXFK44N60.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-264AA (IXFK)
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 22A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 560W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-264-3, TO-264AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 8900pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 330nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V
descriere detaliata N-Channel 600V 44A (Tc) 560W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)