FMK75-01F
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMK75-01F
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET 2N-CH 100V 75A I4-PAC-5
Foi de date: FMK75-01F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FMK75-01F
Număr parc FMK75-01F Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET 2N-CH 100V 75A I4-PAC-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3888 pcs Fișa cu date FMK75-01F.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 4mA Pachetul dispozitivului furnizor ISOPLUS i4-PAC™
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 50A, 10V
Putere - Max - ambalare Tube
Pachet / Caz i4-Pac™-5 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V Tipul FET 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Standard Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V
descriere detaliata Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 75A Surface Mount ISOPLUS i4-PAC™ Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 75A