DSS10-01AS
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSS10-01AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSS10-01AS
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB
Foi de date: DSS10-01AS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSS10-01AS
Număr parc DSS10-01AS Producător IXYS Corporation
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116755 pcs Fișa cu date DSS10-01AS.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 840mV @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263AB Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 300µA @ 100V
Curent - Mediu rectificat (Io) 10A Capacitate @ Vr, F -