DLA40IM800PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DLA40IM800PC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DLA40IM800PC
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 800V 40A TO263
Foi de date: DLA40IM800PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DLA40IM800PC
Număr parc DLA40IM800PC Producător IXYS Corporation
Descriere DIODE GEN PURP 800V 40A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110086 pcs Fișa cu date DLA40IM800PC.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.3V @ 40A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 800V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D²Pak) Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
descriere detaliata Diode Standard 800V 40A Surface Mount TO-263 (D²Pak) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 800V
Curent - Mediu rectificat (Io) 40A Capacitate @ Vr, F 10pF @ 400V, 1MHz