DHG30IM600PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DHG30IM600PC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DHG30IM600PC
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 600V 30A TO263
Foi de date: DHG30IM600PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DHG30IM600PC
Număr parc DHG30IM600PC Producător IXYS Corporation
Descriere DIODE GEN PURP 600V 30A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60210 pcs Fișa cu date DHG30IM600PC.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 2.37V @ 30A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 600V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D²Pak) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 35ns
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 600V 30A Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50µA @ 600V Curent - Mediu rectificat (Io) 30A