CS35-14IO4
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS35-14IO4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS35-14IO4
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului SCR PHASE CONTROL 1400V 60A TO65
Foi de date: CS35-14IO4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CS35-14IO4
Număr parc CS35-14IO4 Producător IXYS Corporation
Descriere SCR PHASE CONTROL 1400V 60A TO65 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2347 pcs Fișa cu date CS35-14IO4.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.5V Tensiune - Stare Off 1.4kV
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Pachetul dispozitivului furnizor TO-208AC (TO-65)
Serie - Tip SCR Standard Recovery
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-208AC, TO-65-3, Stud
Alte nume CS3514IO4 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
descriere detaliata SCR 1.4kV 120A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-208AC (TO-65) Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 120A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 69A Starea curent - oprit (Max) 10mA
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 1200A, 1340A Curent - Țineți (Ih) (Max) 80mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 100mA