CS30-14IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS30-14IO1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS30-14IO1
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului THYRISTOR PHASE 1400V TO-247AD
Foi de date: CS30-14IO1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CS30-14IO1
Număr parc CS30-14IO1 Producător IXYS Corporation
Descriere THYRISTOR PHASE 1400V TO-247AD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19797 pcs Fișa cu date CS30-14IO1.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.63V Tensiune - Stare Off 1.4kV
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1V Pachetul dispozitivului furnizor TO-247AD
Serie - Tip SCR Standard Recovery
ambalare Tube Pachet / Caz TO-3P-3 Full Pack
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata SCR 1.4kV 49A Standard Recovery Through Hole TO-247AD Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 49A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 30A Starea curent - oprit (Max) 50µA
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 400A, 430A Curent - Țineți (Ih) (Max) 100mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 55mA