XUL535100.000JS6I8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUL535100.000JS6I8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XUL535100.000JS6I8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.XUL535100.000JS6I8.pdf2.XUL535100.000JS6I8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XUL535100.000JS6I8
Număr parc XUL535100.000JS6I8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19226 pcs Fișa cu date 1.XUL535100.000JS6I8.pdf2.XUL535100.000JS6I8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie XUL
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 800-2855-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 100MHz descriere detaliata 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 97mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -