XLL736312.300000X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XLL736312.300000X
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC XO 312.3000MHZ LVDS SMD
Foi de date: XLL736312.300000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XLL736312.300000X
Număr parc XLL736312.300000X Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC XO 312.3000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36361 pcs Fișa cu date XLL736312.300000X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie XLL
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume Q10487742 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 312.3MHz descriere detaliata 312.3MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -