XLL736133.333333I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLL736133.333333I Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XLL736133.333333I
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC XO 133.333333MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.XLL736133.333333I.pdf2.XLL736133.333333I.pdf
  • Mesaj
Specificațiile XLL736133.333333I
Număr parc XLL736133.333333I Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC XO 133.333333MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6627 pcs Fișa cu date 1.XLL736133.333333I.pdf2.XLL736133.333333I.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serie XPRESSO™ FXO-LC73
Evaluări - ambalare Strip
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume FXO-LC736R-133.333333
FXO-LC736R-133.333333-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 133.333333MHz descriere detaliata 133.333333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -