XLL730100.141110X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLL730100.141110X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XLL730100.141110X
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC XO 100.14111MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.XLL730100.141110X.pdf2.XLL730100.141110X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile XLL730100.141110X
Număr parc XLL730100.141110X Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC XO 100.14111MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5013 pcs Fișa cu date 1.XLL730100.141110X.pdf2.XLL730100.141110X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serie XPRESSO™ FXO-LC73
Evaluări - ambalare Strip
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume FXO-LC730-100.14111
FXO-LC730-100.14111-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±100ppm
Frecvență 100.14111MHz descriere detaliata 100.14111MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -