M2004-01-644.5313
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M2004-01-644.5313
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
Foi de date: M2004-01-644.5313.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M2004-01-644.5313
Număr parc M2004-01-644.5313 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3066 pcs Fișa cu date M2004-01-644.5313.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Pachetul dispozitivului furnizor 36-CLCC
Serie - Raport - intrare: ieșire 2:1
ambalare Tray Pachet / Caz 36-CLCC
PLL Yes producție LVPECL
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare LVCMOS, LVTTL
Frecvență - Max 644.5313MHz Divider / Multiplicator Yes/No