IDT79R3041-20J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT79R3041-20J
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC MPU MIPS-I 20MHZ 84PLCC
Foi de date: IDT79R3041-20J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT79R3041-20J
Număr parc IDT79R3041-20J Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC MPU MIPS-I 20MHZ 84PLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5293 pcs Fișa cu date IDT79R3041-20J.pdf
Tensiune - I / O 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 84-PLCC (29.21x29.21) Viteză 20MHz
Serie - Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tube Pachet / Caz 84-LCC (J-Lead)
Alte nume 79R3041-20J Temperatura de Operare 0°C ~ 85°C (TC)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Accelerarea graficii No
Ethernet - Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 20MHz 84-PLCC (29.21x29.21) Procesor Core MIPS-I