IDT72V7260L15BB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT72V7260L15BB
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 8192X36 15NS 256BGA
Foi de date: IDT72V7260L15BB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT72V7260L15BB
Număr parc IDT72V7260L15BB Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 5834 pcs Fișa cu date IDT72V7260L15BB.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 256-PBGA (17x17)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 256-BBGA Alte nume 72V7260L15BB
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Dimensiunea memoriei 288K (4K x 72)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 75mA