IDT72V70810TF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT72V70810TF8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC DGTL SW 1024X1024 64-STQFP
Foi de date: 1.IDT72V70810TF8.pdf2.IDT72V70810TF8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT72V70810TF8
Număr parc IDT72V70810TF8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3112 pcs Fișa cu date 1.IDT72V70810TF8.pdf2.IDT72V70810TF8.pdf
Sursă de alimentare cu tensiune Single Supply Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V
Tip Multiplexer Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume 72V70810TF8
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount