IDT72V3684L10PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT72V3684L10PF8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 32768X36 10NS 128QFP
Foi de date: IDT72V3684L10PF8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT72V3684L10PF8
Număr parc IDT72V3684L10PF8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3793 pcs Fișa cu date IDT72V3684L10PF8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 128-TQFP (14x20)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 128-LQFP Alte nume 72V3684L10PF8
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 1.125M (16K x 36 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 400mA