IDT72V36102L15PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V36102L15PF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT72V36102L15PF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 262KX18 15NS 120QFP
Foi de date: IDT72V36102L15PF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT72V36102L15PF
Număr parc IDT72V36102L15PF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6276 pcs Fișa cu date IDT72V36102L15PF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 120-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 120-LQFP Alte nume 72V36102L15PF
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 4.5M (64K x 36 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 400mA