IDT71V67802S150PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V67802S150PFI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71V67802S150PFI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 1.IDT71V67802S150PFI.pdf2.IDT71V67802S150PFI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT71V67802S150PFI
Număr parc IDT71V67802S150PFI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6385 pcs Fișa cu date 1.IDT71V67802S150PFI.pdf2.IDT71V67802S150PFI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume 71V67802S150PFI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (512K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 150MHz