IDT71V67602S166PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V67602S166PF8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71V67602S166PF8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 1.IDT71V67602S166PF8.pdf2.IDT71V67602S166PF8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT71V67602S166PF8
Număr parc IDT71V67602S166PF8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4891 pcs Fișa cu date 1.IDT71V67602S166PF8.pdf2.IDT71V67602S166PF8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume 71V67602S166PF8
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (256K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 166MHz