IDT71V65802S133PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V65802S133PFG8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71V65802S133PFG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: IDT71V65802S133PFG8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDT71V65802S133PFG8
Număr parc IDT71V65802S133PFG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3938 pcs Fișa cu date IDT71V65802S133PFG8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume 71V65802S133PFG8
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (512K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 133MHz