IDT71V25761YSA166BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V25761YSA166BGI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71V25761YSA166BGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Foi de date: 1.IDT71V25761YSA166BGI.pdf2.IDT71V25761YSA166BGI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT71V25761YSA166BGI
Număr parc IDT71V25761YSA166BGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 5801 pcs Fișa cu date 1.IDT71V25761YSA166BGI.pdf2.IDT71V25761YSA166BGI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 119-PBGA (14x22)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 119-BGA Alte nume 71V25761YSA166BGI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (128K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22) Frecvența ceasului 166MHz