IDT71T75602S200PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71T75602S200PF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71T75602S200PF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: IDT71T75602S200PF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT71T75602S200PF
Număr parc IDT71T75602S200PF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 5522 pcs Fișa cu date IDT71T75602S200PF.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 2.625 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume 71T75602S200PF
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 18Mb (512K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 200MHz 3.2ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 200MHz