IDT71T75602S100PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71T75602S100PFGI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71T75602S100PFGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: IDT71T75602S100PFGI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDT71T75602S100PFGI
Număr parc IDT71T75602S100PFGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4666 pcs Fișa cu date IDT71T75602S100PFGI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 2.625 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume 71T75602S100PFGI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 18Mb (512K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 100MHz