IDT71P74804S167BQ8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P74804S167BQ8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71P74804S167BQ8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Foi de date: IDT71P74804S167BQ8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT71P74804S167BQ8
Număr parc IDT71P74804S167BQ8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6830 pcs Fișa cu date IDT71P74804S167BQ8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 1.7 V ~ 1.9 V
Tehnologie SRAM - Synchronous, QDR II Pachetul dispozitivului furnizor 165-CABGA (13x15)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 165-TBGA Alte nume 71P74804S167BQ8
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 18Mb (1M x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous, QDR II Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 167MHz 8.4ns 165-CABGA (13x15) Frecvența ceasului 167MHz