IDT71016S20PHI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71016S20PHI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT71016S20PHI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
Foi de date: IDT71016S20PHI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT71016S20PHI
Număr parc IDT71016S20PHI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4892 pcs Fișa cu date IDT71016S20PHI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 20ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 44-TSOP II
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Alte nume 71016S20PHI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount