IDT6116LA45SOGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT6116LA45SOGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
Foi de date: IDT6116LA45SOGI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDT6116LA45SOGI
Număr parc IDT6116LA45SOGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6116 pcs Fișa cu date IDT6116LA45SOGI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 45ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume 6116LA45SOGI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount