IDT4MA200000Z3AACUGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT4MA200000Z3AACUGI8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT4MA200000Z3AACUGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: IDT4MA200000Z3AACUGI8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDT4MA200000Z3AACUGI8
Număr parc IDT4MA200000Z3AACUGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4532 pcs Fișa cu date IDT4MA200000Z3AACUGI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume 4MA200000Z3AACUGI8
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 200MHz descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -