IDT23S09T-1DC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT23S09T-1DC
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC
Foi de date: 1.IDT23S09T-1DC.pdf2.IDT23S09T-1DC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT23S09T-1DC
Număr parc IDT23S09T-1DC Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5163 pcs Fișa cu date 1.IDT23S09T-1DC.pdf2.IDT23S09T-1DC.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.3 V ~ 2.7 V Tip Zero Delay Buffer
Pachetul dispozitivului furnizor 16-SOIC Serie -
Raport - intrare: ieșire 1:9 ambalare Tube
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
producție CMOS, LVTTL Alte nume 23S09T-1DC
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Intrare LVTTL
Frecvență - Max 133MHz Divider / Multiplicator No/No
Diferențial - intrare: ieșire No/No Numărul părții de bază IDT23S09-1
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IDT23S09E-1HPGI
IDT23S09E-1HPGI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-TSSOP
In stoc: 6497 pcs
Descarca: IDT23S09E-1HPGI.pdf
RFQ
IDT23S09T-1DC8
IDT23S09T-1DC8
Descriere: IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC