FXO-LC735RGB-312.5
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
FXO-LC735RGB-312.5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FXO-LC735RGB-312.5
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 312.5MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.FXO-LC735RGB-312.5.pdf2.FXO-LC735RGB-312.5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FXO-LC735RGB-312.5
Număr parc FXO-LC735RGB-312.5 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSCILLATOR XO 312.5MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10799 pcs Fișa cu date 1.FXO-LC735RGB-312.5.pdf2.FXO-LC735RGB-312.5.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serie XPRESSO™ FXO-LC73
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 631-1220-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 312.5MHz descriere detaliata 312.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -