ADC0804S050TS/C1,1
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADC0804S050TS/C1,1
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC ADC 8BIT PAR 50MHZ 28-SSOP
Foi de date: ADC0804S050TS/C1,1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ADC0804S050TS/C1,1
Număr parc ADC0804S050TS/C1,1 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC ADC 8BIT PAR 50MHZ 28-SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3300 pcs Fișa cu date ADC0804S050TS/C1,1.pdf
Tensiune - alimentare, digital 5V Tensiune - Alimentare, analog 5V
Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP Serie -
Rata de eșantionare (pe secundă) 50M Tip de referință External
Raport - S / H: ADC - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Alte nume 935286633118
ADC0804S050TS/C1-T
ADC0804S050TS/C1-T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de intrări 1
Număr de biți 8 Numărul de convertoare A / D 1
Tip de introducere Single Ended Caracteristici -
descriere detaliata 8 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 28-SSOP Interfața de date Parallel
configurație ADC Numărul părții de bază ADC0804S
Arhitectură -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ADC0804S030TS/C1:1
ADC0804S030TS/C1:1
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: IC ADC 8BIT PAR 30MHZ 28-SSOP
In stoc: 4701 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: IDT (Integrated Device Technology)