8N4SV76KC-0141CDI8
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N4SV76KC-0141CDI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N4SV76KC-0141CDI8.pdf2.8N4SV76KC-0141CDI8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8N4SV76KC-0141CDI8
Număr parc 8N4SV76KC-0141CDI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6539 pcs Fișa cu date 1.8N4SV76KC-0141CDI8.pdf2.8N4SV76KC-0141CDI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N4SV76KC-0141CDI8
IDT8N4SV76KC-0141CDI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 156.25MHz
descriere detaliata VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 140mA