8N4SV76AC-0141CDI8
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N4SV76AC-0141CDI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N4SV76AC-0141CDI8.pdf2.8N4SV76AC-0141CDI8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8N4SV76AC-0141CDI8
Număr parc 8N4SV76AC-0141CDI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6214 pcs Fișa cu date 1.8N4SV76AC-0141CDI8.pdf2.8N4SV76AC-0141CDI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N4SV76AC-0141CDI8
IDT8N4SV76AC-0141CDI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 156.25MHz
descriere detaliata VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 140mA
Numara - Numărul părții de bază IDT8N4SV76AC
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8N4SV76AC-0141CDI
8N4SV76AC-0141CDI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC