8N4SV75EC-0124CDI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N4SV75EC-0124CDI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N4SV75EC-0124CDI8.pdf2.8N4SV75EC-0124CDI8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8N4SV75EC-0124CDI8
Număr parc 8N4SV75EC-0124CDI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5491 pcs Fișa cu date 1.8N4SV75EC-0124CDI8.pdf2.8N4SV75EC-0124CDI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N4SV75EC-0124CDI8
IDT8N4SV75EC-0124CDI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 75MHz
descriere detaliata VCXO IC 75MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 140mA
Numara - Numărul părții de bază IDT8N4SV75EC
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8N4SV75EC-0127CDI8
8N4SV75EC-0127CDI8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
In stoc: 6057 pcs
Descarca: 8N4SV75EC-0127CDI8.pdf
RFQ
Descriere: IC OSC VCXO 19.2MHZ 6-CLCC
In stoc: 6003 pcs
Descarca: 8N4SV75EC-0126CDI8.pdf
RFQ
8N4SV75EC-0124CDI
8N4SV75EC-0124CDI
Descriere: IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC