8N4DV85KC-0140CDI
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N4DV85KC-0140CDI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N4DV85KC-0140CDI.pdf2.8N4DV85KC-0140CDI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8N4DV85KC-0140CDI
Număr parc 8N4DV85KC-0140CDI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5228 pcs Fișa cu date 1.8N4DV85KC-0140CDI.pdf2.8N4DV85KC-0140CDI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tray Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N4DV85KC-0140CDI
IDT8N4DV85KC-0140CDI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 133.333333MHz, 140MHz
descriere detaliata VCXO IC 133.333333MHz, 140MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 140mA