8N4DV85FC-0075CDI
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N4DV85FC-0075CDI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N4DV85FC-0075CDI.pdf2.8N4DV85FC-0075CDI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8N4DV85FC-0075CDI
Număr parc 8N4DV85FC-0075CDI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6199 pcs Fișa cu date 1.8N4DV85FC-0075CDI.pdf2.8N4DV85FC-0075CDI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 2.625 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tray Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N4DV85FC-0075CDI
IDT8N4DV85FC-0075CDI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 150MHz, 75MHz
descriere detaliata VCXO IC 150MHz, 75MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 136mA