8N3SV76EC-0025CDI
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N3SV76EC-0025CDI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N3SV76EC-0025CDI.pdf2.8N3SV76EC-0025CDI.pdf3.8N3SV76EC-0025CDI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8N3SV76EC-0025CDI
Număr parc 8N3SV76EC-0025CDI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tray Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N3SV76EC-0025CDI
IDT8N3SV76EC-0025CDI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 25MHz
descriere detaliata VCXO IC 25MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 130mA
Numara - Numărul părții de bază IDT8N3SV76EC
produse asemanatoare
8N3SV76EC-0025CDI8
8N3SV76EC-0025CDI8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC