8N3SV75LC-0100CDI
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N3SV75LC-0100CDI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N3SV75LC-0100CDI.pdf2.8N3SV75LC-0100CDI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8N3SV75LC-0100CDI
Număr parc 8N3SV75LC-0100CDI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6022 pcs Fișa cu date 1.8N3SV75LC-0100CDI.pdf2.8N3SV75LC-0100CDI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 2.625 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tray Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N3SV75LC-0100CDI
IDT8N3SV75LC-0100CDI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 100MHz
descriere detaliata VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 120mA
Numara - Numărul părții de bază IDT8N3SV75LC
produse asemanatoare
8N3SV75LC-0102CDI
8N3SV75LC-0102CDI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
In stoc: 6181 pcs
Descarca: 8N3SV75LC-0102CDI.pdf
RFQ
8N3SV75LC-0100CDI8
8N3SV75LC-0100CDI8
Descriere: IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC