8N3SV75AC-0100CDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N3SV75AC-0100CDI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N3SV75AC-0100CDI.pdf2.8N3SV75AC-0100CDI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
364 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8N3SV75AC-0100CDI
Număr parc 8N3SV75AC-0100CDI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6537 pcs Fișa cu date 1.8N3SV75AC-0100CDI.pdf2.8N3SV75AC-0100CDI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tray Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N3SV75AC-0100CDI
IDT8N3SV75AC-0100CDI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 100MHz
descriere detaliata VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 130mA
Numara - Numărul părții de bază IDT8N3SV75AC
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8N3SV75AC-0100CDI8
8N3SV75AC-0100CDI8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC