8N3DV85EC-0075CDI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8N3DV85EC-0075CDI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Foi de date: 1.8N3DV85EC-0075CDI8.pdf2.8N3DV85EC-0075CDI8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8N3DV85EC-0075CDI8
Număr parc 8N3DV85EC-0075CDI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6564 pcs Fișa cu date 1.8N3DV85EC-0075CDI8.pdf2.8N3DV85EC-0075CDI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 6-CLCC (7x5) Serie FemtoClock® NG
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-CLCC
Alte nume IDT8N3DV85EC-0075CDI8
IDT8N3DV85EC-0075CDI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 150MHz, 75MHz
descriere detaliata VCXO IC 150MHz, 75MHz 6-CLCC (7x5) Curent - Ofertă 130mA