844031BGI-01LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 844031BGI-01LF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Foi de date: 844031BGI-01LF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 844031BGI-01LF
Număr parc 844031BGI-01LF Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5435 pcs Fișa cu date 844031BGI-01LF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.465 V Tip Clock Generator
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TSSOP Serie FemtoClock®
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tube
Pachet / Caz 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
producție LVDS Alte nume 800-3347-5
844031BGI-01LF-ND
ICS844031BGI-01LF
ICS844031BGI-01LF-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare Crystal
Frecvență - Max 340MHz Divider / Multiplicator Yes/No
Diferențial - intrare: ieșire No/Yes Numărul părții de bază ICS844031-01
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
84404
Producători: Makeblock
Descriere: LINKAGE-024-BLUE (10-PACK)
In stoc: 32814 pcs
Descarca: 84404.pdf
RFQ
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: PLATE STR. GUIDE REAR DRAG
In stoc: 213 pcs
Descarca:
RFQ
84406
Producători: Apex Tool Group
Descriere: EXT BAR IMP 3/8DR 3
In stoc: 11846 pcs
Descarca:
844031BGI-01T
844031BGI-01T
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
Descarca: 844031BGI-01T.pdf
8440259EKI-45LFT
8440259EKI-45LFT
Descriere: IC NETWORK TIMING VFQFPN
Descarca: 8440259EKI-45LFT.pdf
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SKT HEX IMP 3/8DR 1/2
844031BGI-01
844031BGI-01
Descarca: 844031BGI-01.pdf
844031BGI-01LFT
844031BGI-01LFT
Descarca: 844031BGI-01LFT.pdf
8440259EKI-45LF
8440259EKI-45LF
Descarca: 8440259EKI-45LF.pdf
In stoc: 97 pcs
844031BG-01LFT
844031BG-01LFT
Descarca: 844031BG-01LFT.pdf
844031BG-01LF
844031BG-01LF
Descarca: 844031BG-01LF.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW