844003BGI-01LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 844003BGI-01LF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SYNTHESIZER 3LVDS 24-ETSSOP
Foi de date: 844003BGI-01LF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 844003BGI-01LF
Număr parc 844003BGI-01LF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4981 pcs Fișa cu date 844003BGI-01LF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip Frequency Synthesizer
Pachetul dispozitivului furnizor 24-TSSOP-EP Serie FemtoClock®
Raport - intrare: ieșire 2:3 ambalare Tube
Pachet / Caz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad PLL Yes with Bypass
producție LVDS Alte nume 800-2243
ICS844003BGI-01LF
ICS844003BGI-01LF-ND
ICS844003BGI01LF
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare LVCMOS, LVTTL, Crystal
Frecvență - Max 680MHz Divider / Multiplicator Yes/No