844002AGI-01LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 844002AGI-01LF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
Foi de date: 844002AGI-01LF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
74 pcs
148 pcs
296 pcs
518 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 844002AGI-01LF
Număr parc 844002AGI-01LF Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5441 pcs Fișa cu date 844002AGI-01LF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 2.625 V Tip Frequency Synthesizer
Pachetul dispozitivului furnizor 20-TSSOP Serie FemtoClock®
Raport - intrare: ieșire 2:2 ambalare Tube
Pachet / Caz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
producție LVDS Alte nume 800-1956-5
ICS844002AGI-01LF
ICS844002AGI-01LF-ND
ICS844002AGI01LF
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare Clock, Crystal
Frecvență - Max 170MHz Divider / Multiplicator Yes/No