72V851L10PFG8
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V851L10PFG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP
Foi de date: 72V851L10PFG8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V851L10PFG8
Număr parc 72V851L10PFG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 2824 pcs Fișa cu date 72V851L10PFG8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V851L10PFG8
IDT72V851L10PFG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 144K (8K x 9 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA