72V83L15PAG
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V83L15PAG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC ASYNCH FIFO 1024X18 56TSSOP
Foi de date: 1.72V83L15PAG.pdf2.72V83L15PAG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
34 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V83L15PAG
Număr parc 72V83L15PAG Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6233 pcs Fișa cu date 1.72V83L15PAG.pdf2.72V83L15PAG.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 56-TSSOP
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri No ambalare Tube
Pachet / Caz 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Alte nume IDT72V83L15PAG
IDT72V83L15PAG-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei 36K (2K x 9 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Asynchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 40MHz Curent - aprovizionare (Max) 100mA