72V82L20PAGI8
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V82L20PAGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC MEM FIFO 1KX9 56TSSOP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V82L20PAGI8
Număr parc 72V82L20PAGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC MEM FIFO 1KX9 56TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9747 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 56-TSSOP
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri No Pachet / Caz 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 18K (1K x 9 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Asynchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 33.3MHz Curent - aprovizionare (Max) 100mA