72V821L15TFI
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V821L15TFI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 512X9X2 15NS 64QFP
Foi de date: 72V821L15TFI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V821L15TFI
Număr parc 72V821L15TFI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6310 pcs Fișa cu date 72V821L15TFI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V821L15TFI
IDT72V821L15TFI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 18K (1K x 9 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA