72V801L15TF8
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V801L15TF8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SYNC FIFO 256X9 15NS 64QFP
Foi de date: 72V801L15TF8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V801L15TF8
Număr parc 72V801L15TF8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4954 pcs Fișa cu date 72V801L15TF8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V801L15TF8
IDT72V801L15TF8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 4.5K (256 x 9 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA
Direcția autobuzelor Bi-Directional Numărul părții de bază 72V801
Timpul de acces 10ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72V805L10PF8
72V805L10PF8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO SYNC 256X18 10NS 128QFP
In stoc: 3946 pcs
Descarca: 72V805L10PF8.pdf
RFQ
72V801L20TF8
72V801L20TF8
Descriere: IC SYNC FIFO 256X9 20NS 64QFP
In stoc: 4819 pcs
Descarca: 72V801L20TF8.pdf
RFQ
72V801L15PFI
72V801L15PFI
Descriere: IC SYNC FIFO 256X9 15NS 64QFP
Descarca: 72V801L15PFI.pdf
72V801L15TF
72V801L15TF
Descarca: 72V801L15TF.pdf
72V801L15PF8
72V801L15PF8
Descarca: 72V801L15PF8.pdf
72V801L15PFGI
72V801L15PFGI
Descarca: 72V801L15PFGI.pdf
72V801L15PFI8
72V801L15PFI8
Descarca: 72V801L15PFI8.pdf
72V801L20PF8
72V801L20PF8
Descarca: 72V801L20PF8.pdf
72V801L15PFGI8
72V801L15PFGI8
Descarca: 72V801L15PFGI8.pdf
72V805L10PF
72V805L10PF
Descarca: 72V805L10PF.pdf
72V801L20PF
72V801L20PF
Descarca: 72V801L20PF.pdf
72V801L20TF
72V801L20TF
Descarca: 72V801L20TF.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW