72V73260DAG
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V73260DAG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC DGTL SW 16384X16384 144-TQFP
Foi de date: 1.72V73260DAG.pdf2.72V73260DAG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 72V73260DAG
Număr parc 72V73260DAG Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4805 pcs Fișa cu date 1.72V73260DAG.pdf2.72V73260DAG.pdf
Sursă de alimentare cu tensiune Single Supply Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V
Tip Multiplexer Pachetul dispozitivului furnizor 144-TQFP (20x20)
Serie 72V ambalare Tray
Pachet / Caz 144-LQFP Alte nume IDT72V73260DAG
IDT72V73260DAG-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount